Danfoss nabízí vysokotlaké čerpadla a ventily pro hašení, potlačení požáru a protipožární ochranu. Řešení jsou určena k účinnějšímu hašení požáru a minimalizaci poškození vodou a nebezpečí záplav.

 

Čerpadla pro hašení – www.danfoss.com

 

Aplikací vysokotlakých hasicích systémů je voda přiváděna mikro tryskami za velmi vysokého tlaku, aby se vytvořila vodní mlha, která účinně bojuje proti požáru. Vysokotlaké hašení poskytuje maximální ochranu chlazením absorpcí tepla a inertizací ohně, když voda expanduje odpařováním. Systémy vysokotlaké vodní mlhy zajišťují lepší potlačení požáru, jakož i lepší ochranu personálu a okolí tím, že minimalizují potenciální poškození vodou, když se odpaří vodní mlha.

Vysokotlaké čerpadlo Danfoss PAH F je speciálně navrženo pro požární účely s průtokem v rozmezí od 14 do 115 l / min (3,7-30,3 gpm). Čerpadla jsou optimalizována pro použití vody z vodovodu při teplotách od 2 do 50 ° C a tlaku až do 160 barg (2321 psig). PAH F lze konfigurovat se všemi potřebnými vysokotlakovými komponentami, ventily, tryskami atd. Z produktového portfolia společnosti Danfoss, aby vytvořili kompletní řešení s vysokou spolehlivostí a dlouhou životností.