Dilatoflex – potrubní kompenzátory

Gumové kompenzátory Dilatoflex Kledil

Kompenzátory se používají jako flexibilní prvek zajišťující axiální, laterální a angulární kompenzaci potrubí. Jsou dodávány v mnoha materiálových provedení pryže CC (SBR), GZ (NBR), TE (EPDM), pro běžné použití či petrochemický průmysl. Kompenzátory je možno dodat i s atestem na pitnou vodu. Světlosti DN 20 až DN 50, tlaková třída PN6 až PN12.

Gumové kompenzátory Dilatoflex K

Kompenzátory se používají jako flexibilní prvek zajišťující axiální, laterální a angulární kompenzaci potrubí. Jsou autostabilní, se stoupajícím tlakem nemění tvar a vlastnosti. Jsou dodávány v mnoha materiálových provedení pryže CC (SBR), GZ (NBR), TE (EPDM), F1 (PTFE), pro běžné použití, petrochemický průmysl, chemicky agresivní látky, abrazivní média. Kompenzátory je možno dodat i s atestem na pitnou vodu. Světlosti DN 32 až DN 300, tlaková třída PN6 až PN16.

Gumové kompenzátory Dilatoflex KP

Kompenzátory se používají jako flexibilní prvek zajišťující axiální, laterální a angulární kompenzaci potrubí. Jsou autostabilní, se stoupajícím tlakem nemění tvar a vlastnosti. Jsou dodávány v mnoha materiálových provedení pryže CC (SBR), GZ (NBR), TE (EPDM), F1 (PTFE), pro běžné použití, petrochemický průmysl, chemicky agresivní látky, abrazivní média. Kompenzátory je možno dodat i s atestem na pitnou vodu. Světlosti DN 32 až DN 300, tlaková třída PN25.

Gumové kompenzátory Dilatoflex KT

Kompenzátory se používají jako flexibilní prvek zajišťující kompenzaci v potrubí, v provedení KT s vodícími tyčemi. Jsou autostabilní, se stoupajícím tlakem nemění tvar a vlastnosti. Jsou dodávány v mnoha materiálových provedení pryže CC (SBR), GZ (NBR), TE (EPDM), F1 (PTFE), pro běžné použití, petrochemický průmysl, chemicky agresivní látky, abrazivní média. Kompenzátory je možno dodat i s atestem na pitnou vodu. Světlosti DN 32 až DN 300, tlaková třída PN6 až PN16,

Gumové kompenzátory Dilatoflex M

Kompenzátory se používají jako flexibilní prvek zajišťující axiální, laterální a angulární kompenzaci potrubí. Jsou autostabilní, se stoupajícím tlakem nemění tvar a vlastnosti. Jsou dodávány v mnoha materiálových provedení pryže CC (SBR), GZ (NBR), TE (EPDM), F1 (PTFE), pro běžné použití, petrochemický průmysl, chemicky agresivní látky, abrazivní média. Světlosti DN 500 až DN 2200, tlaková třída PN4 až PN10.

Gumové kompenzátory Dilatoflex N

Kompenzátory se používají jako flexibilní prvek zajišťující axiální, laterální a angulární kompenzaci potrubí. Jsou autostabilní, se stoupajícím tlakem nemění tvar a vlastnosti. Jsou dodávány v mnoha materiálových provedení pryže CC (SBR), GZ (NBR), TE (EPDM), F1 (PTFE), pro běžné použití, petrochemický průmysl, chemicky agresivní látky, abrazivní média. Světlosti DN 500 až DN 3000, tlaková třída PN1,5 až PN10.